סטודיו נֹגה הוא סטודיו ביתי לשמלות כלה שנולד מתוך המחשבה שכלה צריכה לשלם פחות.
הרבה פחות.

לקריאה נוספת

יבוא שמלות כלה

שמלות כלה המעוצבות אישית ותפורות ידנית בו במקום בישראל הן ללא ספק שמלות מיוחדות וייחודיות אך מדובר גם בהשקעה גבוהה במיוחד של הכלה לעתיד. מדובר במרבית המקרים בשמלות כלה בעלות של עשרת אלפי שח ואף הרבה יותר מכך במקרים של מעצבת שמלות כלה ידועה. הפתרון לכלות שאינן מעוניינות להשתגע וליצור חור בכיס בשכירת שמלת כלה ליום אחד, הוא באמצעות יבוא שמלות כלה והתאמה שלהן לצרכי כל כלה והצרכים שלה.

יבוא שמלות כלה מאפשר כיום להציג קולקציות שלמות של שמלות כלה שיובאו מחוץ לארץ והן בעלות עיצובים מגוונים ביותר והתאמה שונה לגזרות ומידות הגוף של הכלות השונות הבוחרות מבניהן.

יבוא שמלות כלה אינו אומר התפשרות על האיכות. מדובר לרוב בשמלות העשויות מהבדים הטובים ביותר ובתפירה איכותית. מדובר לרוב על שמלות עמידות במיוחד, אך מכיוון שמדובר בייצור של מספר דגמים מכל שמלה ותפירה שלהן בארצות המוצא בעלויות נמוכות, מקבלים עלות זולה יחסית לכל אופציה אחרת.

שמלות מיובאות אלו הן בעלות סמלית ביחס לאלו הנתפרות בתפירה אישית ומדובר לרוב על השקעה של אלפי שקלים לכל היותר בשמלה שכזאת. כל זאת לאחר שהכלה מקבלת יחס אישי ראוי ברמה הגבוהה ביותר, עוברת מדידות והתאמות של השמלה, גזירה, מדידה ותוספות על מנת שהשמלה תיראה ייחודית כמה שניתן ומותאמת בצורה מושלמת עבורה.

סטודיו נוגה לדוגמא הוא כזה המאפשר לכן לבחור מבין עשרות דוגמאות של שמלות כלה מיובאות באיכות גבוהה, כאשר כל שמלה שכזאת עוברת התאמה עבור כל כלה המגיעה לסטודיו ונתפרת במיוחד ובמדויק למידות שלה.

צרי קשר

סטודיו נֹגה לשמלות כלה
טלפון: 053-9802126
בית: מושב אלישמע
(על יד הוד השרון)
מייל: noga.smalot@gmail.com