סטודיו נֹגה הוא סטודיו ביתי לשמלות כלה שנולד מתוך המחשבה שכלה צריכה לשלם פחות.
הרבה פחות.

לקריאה נוספת

שמלות כלה בעיצוב אישי

כל כלה רוצה להרגיש הכי מיוחדת ונוצצת בערב החשוב בחייה ואין כל ספק כי המרכיב המרכזי בהופעה שלה באותו יום קסום הוא זה של שמלת הכלה שבחרה לאירוע.

שמלות כלה הן בדרך כלל מרכז העניין של כלה סביב הפקת החתונה כאשר החתן עוסק במרבית העניינים האחרים הקשורים להפקה – שכירת בעלי מקצוע, אולם או גן אירועים, קייטרינג ותפריט, אטרקציות שונות וכדומה. לכלה חשובה שמלת הכלה ודי ברור מדוע. השמלה תהיה מזוהה עם החתונה בכלל והכלה בפרט למשך עשרות שנים בתמונות וקליפ וידאו ובעזרת השם יצפו בה הילדים והנכדים לעתיד של הזוג הטרי, שלא לדבר כי השמלה תעבור "חוות דעת" של מרבית האורחות בחתונה עצמה.

בשל חשיבות השמלה רבות בוחרות בהזמנת שמלות כלה בעיצוב אישי, כזה אשר יאפשר להן להיות בעלות לוק מיוחד ובהתאמה מרבית למבנה גופן ולטעם האישי שלהן באופנה.

שמלות כלה בעיצוב אישי נתפרות לרוב על ידי מעצבי אופנה המחזיקים בתי סטודיו לעיצוב שמלות כלה ובמחירים של אלפי שקלים ויותר לכל שמלת כלה שכזאת אשר נתפרת במיוחד ליום האירוע. נתון זה נלקח בחשבון על ידי כלות רבות שנאלצות לבסוף להתפשר על שמלת כלה שאינה מעוצבת אישית עבורה אלא היא אחת מבין קולקציה שלמה של שמלות כלה.

התאמה אישית של שמלה במחירים שפויים

סטודיו נוגה החליטו שהדברים אינם חייבים להתנהל בדרך זו ומאפשרים לבחור שמלות כלה מבין מבחר עשיר של שמלות כלה מיובאות ישירות ואשר עוברות התאמה אישית לפי הצרכים של כל כלה המגיעה לסטודיו. השמלות עוברות תהליך של מדידות, סימונים, גזירות, תפירות ותוספות שונות, עד שהן מותאמות ברמה הגבוהה ביותר לכלה המאושרת.

התוצאה הסופית היא שמלת כלה ייחודית המעוצבת אישית עבור הכלה, וכל זאת במחירים שפויים, יחס אישי והקפדה על רמת איכות גבוהה של השמלה.

צרי קשר

סטודיו נֹגה לשמלות כלה
טלפון: 053-9802126
בית: מושב אלישמע
(על יד הוד השרון)
מייל: noga.smalot@gmail.com